Дикая Тайга

Рейтинг 5
Адрес:
г. Полтава
Описание:

Шановні жителі та гості нашого міста! У VIP лазнi «Дикая Тайга» Ви можете не тільки відпочити від міської суєти, не залишаючи при цьому меж міста, провести корпоративний захід, весілля, або Головні Дні у Вашому житті але і поправити своє здоров'я, відчуваючи на собі всі цілющі властивості вікових традицій російської лазні.

 

У VIP комплексі є російська лазня,фінська сауна і хамам.Теплий басейн дозволить вашому тілу остаточно розслабитися. Приготування страв на вогнищi  у камiнному залi стане надзвичайним дiйством,та прийдеться  до вподоби вашим гостям. Рекомендована страва вiд шефа - вареники та галушки на пару. Є власне фiрмене меню. Квалiфiкований банщик буде завжди радіий надати максимум задоволення вiничками з червоного дуба, травянi чаi та аромати масел.

 

Кiмната вiдпочинку надасть вам додаткового релаксу. Бiльярдна кiмната та зал з  басейном обладнанi TV та акустичною системою вищого класу. Постiйним клiєнтам надається подарунковий сертифiкат, який надає право на резервування та знижку. Завiтайте до нас на власному авто-є парковка, а також мiським транспортом за номером 2.

Стоянка
Фото сауны

Зал 1

Каминный зал

Зал 2

Смарагдовый зал

Нашли ошибку?

или

Отзывы о Дикая Тайга

Гость Марк
9:36 31.01.2018
Хорошая, ухоженная баня, замечательное обслуживание. Отдохнули душевно так)

Оставить отзыв

Upload requirements

Сауны и бани весь список городов: